13.12.2011 11.00 GMT,CHOPIN w drodze z Wysp Świętych na Martynikę

14.12.2011

Wczoraj na pokładzie wielkie swieto: otrzymalismy informacje, ze Kasia Patryniak przeszla do 3 etapu Wojewodzkiego Konkursu
Matematycznego. Matematyk Tajfun pekal z dumy. Wszyscy podziwialismy Kasie poniewaz przystepowala do kolejnych etapow egzaminu w warunkach bardzo niestandardowych - przede wszystkim z przesunieciem czasowym ze wzgledu na zmiane czasu. Ostatni etap pisala o piatej rano, gdy reszta zalogi w najlepsze chrapala w kojach. Jestesmy wdzieczni rodzicom Kasi, jej szkole oraz organizatorom konkursu, ze pozwolili Kasi uczestniczyc w konkursie zaocznie.T

 Tymczasem na pokladzie szal wystawiania ocen. W kazdym wolnym kacie trwaly poprawy, dopytki, powtorki i douczki. Nauczyciele biegali z dziobu na rufe i z rufy na dziob wyrywajac sobie dziennik i wzory arkusza ocen. Odbyla sie tez czterogodzinna Rada Pedagogiczna z wystawianiem ocen z zachowania.

   Uczniowie uczcili to wielką bitwą na poduszki w klasie.  


wstecz

  • GŁÓWNI PARTNERZY POLSKO-ROSYJSKIEJ SZKOŁY POD ŻAGLAMI:
  • WSPIERAJĄ NAS:

     

  • PATRONUJĄ NAM:
  • PATRONAT EDUKACYJNY:

Copyright © 2021 szkolapodzaglami.com.pl Projekt i wykonanie: artneo.pl