Załoga

Kapitanowie

Kapitan Kapitan Kapitan
Krzysztof
Baranowski
Adam
Busz

Krzysztof Grubecki
 

 (do Cherbourga) (od Cherbourga
do La Spezia)
(od La Spezia)

 

Kadra

Asystentka oficera Asystentka oficera Asystent oficera IV oficer
intendent
Ekaterina
Andreyasheva

(nauczycielka angielskiego
i rosyjskiego)
Ewa
Bajerska

(nauczycielka angielskiego
i matematyki)
Oleg
Bespalov

(dziennikarz 
Komsomolskaja Pravda)
Zbigniew
Bosek

(fotograf)
(cała trasa) (cała trasa) (cała trasa) (cała trasa)
I oficer Asystentka oficera III oficer Asystent oficera
Marek
Duszkiewicz

(lekarz,
(nauczyciel biologii
i chemii
)
Magdalena
Lapshin

(nauczycielka polskiego
i niemieckiego)
Mieczysław
Leśniak
Kryspin
Pluta

(operator, nauczyciel
filmoznawstwa
i WOS-u)
(cała trasa) (cała trasa) (cała trasa) (cała trasa)
 
Dyrektor Szkoły,
asystent oficera
II oficer II oficer
Kazimierz
Robak

(nauczyciel jęz. polskiego
i historii)
Remigiusz
Trzaska
Anita
Wietrzyńska

(nauczycielka fizyki
i matematyki - cała trasa)
(cała trasa) (do Port de Sóller) (od Port de Sóller)

 

Kadra stała

Sylwester
Małachowski

(kucharz)
Marcin
Mieczkowski

(bosman)
Stanisław
Reszel

(mechanik)


 

Uczennice i uczniowie

I wachta
Aleksandra
Lashchuk
Kamilla
Nowak
Valeriya
Ogoleva
Maria
Sachaj
Maksim
Boyarov
Michał
Łakomski
Andrzej
Rydzewski
Araik
Simonyan
II wachta
Veronika
Gasparian

(do Setubalu)
Anastasiia
Kashparova
Oliwia
Kiełbowska
Małgorzata
Narecka

(od Setubalu)
Natalia
Strzępka
Jakub
Borysewicz
Sergey
Ostapets
Evgenii
Sosnin
Alexander
Suchanek
III wachta
Alexandra
Bulavkina
Aleksandra
Dudij
Maria Magdalena
Kulak
Viktoriia
Kurbanova
Filip
Chojnacki
Alexey
Korolyuk
Jakub
Krakowski
Daniil
Litvinov
IV wachta
Zuzanna
Jeglorz
Olga
Lazareva
Katarzyna
Pisarek
Anastasiia
Poteeva
Bartosz
Andrałojć
Egor
Ivanov
Nikodem
Niziołek
Denis
Popov

 

 

 

wstecz

  • GŁÓWNI PARTNERZY POLSKO-ROSYJSKIEJ SZKOŁY POD ŻAGLAMI:
  • WSPIERAJĄ NAS:

     

  • PATRONUJĄ NAM:
  • PATRONAT EDUKACYJNY:

Copyright © 2019 szkolapodzaglami.com.pl Projekt i wykonanie: artneo.pl