Mam talent

08.10.2014

Na nudy na pokładzie nie możemy narzekać. W pierwszej pogoriowej edycji konkursu  Mam Talent wystąpili prawie wszyscy załoganci.

Pewnie nigdy nie dowiedzielibyśmy się, co potrafią nasze dzieciaki, gdyby nie pomysł zorganizowania konkursu. I było na co popatrzeć: występy wokalne, taneczne, układanie kostki Rubika z zawiązanymi oczami, taniec akrobatyczny, żonglerka, a także pieczenie ciasta. Dwa pierwsze miejsca zajęli Rosjanie za zatańczenie kalinki na trzy pary, druga była Nastia z mojej wachty, o której talencie wokalnym wiedziałem, bo czasami nam śpiewała w czasie długich wacht. Wyjątkowy talent głosowy, zaśpiewała czyściutko trudny utwór bez podkładu muzycznego. Trzeci był Jakub z pokazem żonglerki, której wykonanie na rozkołysanym żaglowcu stanowi niebagatelną trudność.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć finalistów konkursu.

II oficer Zbigniew Bosek