Weekend z kite'm

06.11.2014

Wrzesień to czas, kiedy uczniowie wracają do szkoły. W tym roku przedłużyliśmy wakacje o dwa dodatkowe "weekendy z kite'm". Grupa
uczestników Szkoły Pod Żaglami miała okazję poznać jedną z odmian żeglarstwa - kitesurfing. Pogoda nam dopisała. Mieliśmy piękne słońce na bezchmurnym niebie z lekkim wiatrem. Wszyscy opanowali podstawy kitesurfingu. Były nawet pierwsze loty! Były też pierwsze ślizgi na wakeboardzie i skimboardzie po wodach Zatoki Puckiej.
Weekend pełen pozytywnych emocji, dobrej zabawy i - co najważniejsze - w świetnym zespole.

Była to wielka przyjemność uczyć tak zgraną i sympatyczną grupę. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz, a już teraz zapraszam do nauki kitesurfingu. Kto spróbuje raz, będzie to robił cały czas :)

Kite MoVi - Tomek Barańczuk

www.kite-movi.pl