Odzież firmy Hornet

24.08.2016

Pani Donata Kasprzak z firmy Hornet po raz kolejny zadbała o wygląd i komfort Uczestników rejsu. Otrzymają oni uszyte na wymiar kurtki z tkaniny softshell, czapki polarowe oraz eleganckie worki żeglarskie. Hornet ubiera również wszystkich w koszulki z logo Szkoły Pod Żaglami.

Wszystkim żeglarzom proponujemy zapoznać się z ofertą firmy Hornet. Nie znajdziecie tych produktów w żadnym sklepie, gdyż Hornet prowadzi politykę sprzedaży bezpośredniej. Dzięki temu ich odzież można nabyć po cenie korzystniejszej niż dostępne w sklepach produkty innych wytwórców o porównywalnej jakości.

Adres strony: hornetodziez.pl


wstecz

  • GŁÓWNI PARTNERZY POLSKO-ROSYJSKIEJ SZKOŁY POD ŻAGLAMI:
  • WSPIERAJĄ NAS:

     

  • PATRONUJĄ NAM:
  • PATRONAT EDUKACYJNY:

Copyright © 2019 szkolapodzaglami.com.pl Projekt i wykonanie: artneo.pl