Nagrody za I etap regat

19.09.2016

Rozdanie nagród (niedziela, 2016-09-18) odbywało się w deszczu. Zarówno nagradzający jak i nagradzani mieli szczęście: pierwsi - bo na nich nie padało, drudzy - bo deszcz nie był ulewny. Przemówieniom wiec nie było końca.

Radość załogi młodzieżowej po otrzymaniu nagród można zobaczyć na filmie Jolanty Knap TUTAJ.

Pogorię nagrodzono dwukrotnie: za najmłodszą załogę regat (15-latki!) i za III miejsce w klasie A. Które dla nas było miejscem pierwszym, bo z fregatami Mir i Nadieżda (1. i 2. miejsce) nie mieliśmy szans z założenia, za to bliźniacze barkentyny bułgarskie - Kaliakra i Royal Helena - zostały za nami!


Dla Kapitana i załogi Szkoły pod Żaglami - gratulacje!


To dopiero pierwszy etap. Ale cieszy!

Łukasz Kaźmierczak, Kazimierz Robak

 

 

 

 

 


wstecz

  • GŁÓWNI PARTNERZY POLSKO-ROSYJSKIEJ SZKOŁY POD ŻAGLAMI:
  • WSPIERAJĄ NAS:

     

  • PATRONUJĄ NAM:
  • PATRONAT EDUKACYJNY:

Copyright © 2019 szkolapodzaglami.com.pl Projekt i wykonanie: artneo.pl